Deniz Kolalı Depboylu PDR Hizmetleri Yönetmeliği Basın Açıklaması

deniz kolalı rehberlik

Deniz Kolalı Depboylu Basın Açıklaması Yaptı

Deniz Kolalı Depboylu sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

“MEB Müsteşarı Sayın Yusuf Tekin’in yenileneceğini açıkladığı PDR Yönetmeliği hakkında yapmış olduğum basın açıklamamda belirttiğim gibi Yönetmelikle getirilecek yeni düzenlemelerde öğrencinin iyiliği mi, çalışmaların verimliliği mi yoksa rehber öğretmenlerin sahip olduğu çalışma imkanların ortadan kaldırılması mı hedeflenmektedir?”

Deniz Kolalı Depboylu Soru Önergesi İletti

“PDR Yönetmelik değişikliği hakkında yapmış olduğum basın bildirisinde belirttiğim hususları MEB Sayın İsmet Yılmaz’a soru önergesi olarak ilettim. Gelecek cevabı yine buradan sizlerle paylaşacağım.”

soru onergesi

Deniz Kolalı Depboylu Kimdir?

Deniz Kolalı Depboylu pdr yönetmelik“7 Haziran 1968 tarihinde Aydın’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini Aydın’da tamamladı. 1991 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalından mezun oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi ve Süleyman Demirel Üniversitesinin Aile Danışmanlığı Sertifika programları, Orta Doğu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin düzenlediği Aile ve Evlilik Terapileri eğitimi, Türkiye KDT Derneğinin Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (European Association for Behaviour and Cognitive Therapies – EABCT)’nin eğitim standartlarına göre düzenlenen “Kognitif (Bilişsel) ve Davranış Terapileri (KDT)” eğitimlerini aldı.2012 Yılında Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Teşkilatı Yönetiminde görev aldı. 30 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen yerel yönetim seçimlerinde Nazilli Belediyesi Meclis Üyesi seçildi ve Nazilli Belediye Meclisi Başkan Vekili olarak görevini sürdürdü. Nazilli Kent Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi ve Kadın Meclisi Başkanı da olan Deniz Depboylu evli ve iki çocuk annesidir.

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 25. Dönem milletvekilidir.” (TGRT)

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir